كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اطلاعیه
اطلاعیه ها
برنامه کلاسی
منو
همایش
ورود
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
🌸اطلاعیه امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور 1403   🔹کارت شرکت در آزمون(گزارش ۴۲۸) مربوط به امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 1403-۱۴۰۲ از روز شنبه 29 اردیبهشت 1403 در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور فعال می‌ گردد.
🔹دانشجویان محترم می‌ بایست از طریق مسیر زیر، این کارت را مشاهده و حتماً آن را چاپ نمایند. تاکید می گردد ذخیره آن در فلش یا گوشی یا ... فایده ای ندارد، حتماً می بایست چاپ گردد:
👈 منوی آموزش ==> گزارش های آموزش ==> دانشجو ==> اطلاعات ثبت‌نام و امتحان ==> 428 _ برنامه امتحان پایان‌ترم دانشجو (در صفحه‌ای که باز می‌شود، بر روی «مشاهده گزارش» کلیک نمایید)
 
نکات بسیار مهم:
 1⃣  دانشجویانی که تقاضای تغییر محل آزمون داده‌اند، حتماً در کارت شرکت در آزمون خود (گزارش 428) به نام مرکز/واحد امتحانی درج شده بر روی کارت توجه نمایند و برای شرکت در امتحانات به همان مرکز مراجعه نمایند.
 
 2⃣ا امتحانات نیمسال دوم دانشگاه پیام نور به سه/۳ صورت برگزار می‌شود:
الف): امتحاناتی که در ستون « نوع آزمون» در کارت شرکت در آزمون (گزارش 428) عبارت «طبق نظر استاد» یا «استادمحور» درج شده باشد ( دروسی که آمار آنها زیر ۱۰ نفر می باشد)، در زمانی که توسط استاد مربوطه اعلام شده به صورت آنلاین و غیرحضوری از طریق سامانه ریلاین (lms) برگزار خواهد شد.
ب): امتحانات دروس عمومی و معارف طبق تاریخ و ساعت مندرج در کارت شرکت در آزمون (گزارش 428)، به صورت آنلاین و غیرحضوری و از طریق سامانه ریلاین (lms)  برگزار خواهد شد.
ج): سایر امتحانات طبق تاریخ های اعلام شده در کارت شرکت در آزمون (گزارش ۴۲۸) به صورت حضوری برگزار خواهند شد. امتحانات حضوری ممکن است به صورت کاغذی در حوزه امتحانات دانشگاه و یا به صورت الکترونیکی (بدون کاغذ) در سایت کامپیوتر دانشگاه واقع در طبقه دوم ساختمان آموزشی برگزار شوند. (هر دو نوع آزمون حضوری)
3⃣  لازم به ذکر است در صورت داشتن هرگونه بدهی، گزارش ۴۲۸ برای شما قابل مشاهده و چاپ نخواهد بود. لذا ضروری است در اسرع وقت نسبت به پرداخت بدهی خود از طریق سیستم گلستان اقدام نمایید.
روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر