كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اطلاعیه
اطلاعیه ها
برنامه کلاسی
منو
همایش
ورود
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
رقابت 4هزار داوطلب کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور روز جمعه در فارس 4 هزار و 774 داوطلب ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در استان فارس روز جمعه به رقابت می پردازند.
دکتر محمدحسن صیف رئیس دانشگاه پیام نوراستان فارس با اعلام این خبر گفت: نوبت بیست و یکم آزمون فراگیر کارشناسی ارشد با رعایت پروتکل های بهداشتی روز جمعه 17 بهمن ماه همزمان در شیراز و شهرهای جهرم، فسا، کازرون، لامرد و مرودشت برگزار می شود.
وی با بیان اینکه داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می بایست به درگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند، یادآور شد: براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.
نماینده سازمان سنجش در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور استان فارس همچنین اعلام کرد: درب های حوزه های آزمون ساعت 8 صبح روز جمعه بسته خواهد داشت، متقاضیان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.
به گفته صیف، همراه داشتن ماسک 3 لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی می‌باشد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس درخصوص رعایت پروتکل های بهداشتی نیز اظهارداشت:کلیه پروتکل های بهداشتی در محل های آزمون داوطلبان پیش بینی شده است.
وی افزود: همه متقاضیان این آزمون لازم است ازامروز چهارشنبه 15 بهمن به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نمایند .
همچنین متقاضیانی که در حال حاضر با استناد به مدارک پزشکی مبتلای قطعی به ویروس کرونا هستند می‌بایست با رعایت ضوابط بهداشتی در تاریخ 99/11/16 با مراجعه به باجه رفع نقص ، گواهی یا تاییدیه مراکز بهداشتی را به مسئول باجه ارائه نمایند تا تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون آنها بعمل آید.
صیف درباره مغایرت اطلاعات داوطلبان نیز گفت: با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه متقاضیان مغايرتي در اطلاعات مندرج (شامل نام خانوادگي، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، كد ملي، مؤسسه فارغ‌التحصيلي، تاريخ فارغ‌التحصيلي، معدل مقطع كارشناسي، معدل مقطع كارداني «مربوط به دانشجويان يا فارغ‌التحصيلان مقطع كارشناسي ناپيوسته» و كدرشته‌ محلهاي انتخابي براساس اولويت علاقه) مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذکور پس ازوورد به سایت سازمان سنجش با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند.
همچنین چنانچه عكس الصاقي به كارت ورودي متقاضی با چهره وي مغايرت داشته باشد لازم است شخص متقاضی همراه با دو قطعه عكس و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار براي اصلاح كارت، به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمايند. در غير اين صورت فرد به عنوان متخلف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.
نماينده سازمان سنجش در روز پنجشنبه مورخ 99/11/16 صبح از ساعت 8:30 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 17:00 در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.
رئیس دانشگاه پیام نور فارس، با بيان اينكه نتايج اين آزمون در اسفندماه اعلام خواهد شد، خاطرنشان كرد: پذيرفته شدگان از نيمسال دوم سال جاري در دانشگاه پيام نور مشغول به تحصيل خواهند شد.
صیف ، برگزاري كلاسهاي الكترونيكي و آزمون هاي ميان ترم و پایان ترم آنلاین را يكي ديگر از خدماتي عنوان كرد كه دانشگاه پيام نور به دانشجويان خود در زمان شیوع کرونا ارائه کرده است
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر