كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اطلاعیه
اطلاعیه ها
برنامه کلاسی
منو
همایش
ورود
بیانیه دانشگاه پیام نور کازرون بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر

روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون با صدور بیانیه‌ای ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت ایام دهه فجر، از جامعه دانشگاهی برای شرکت در برنامه‌های سی و نهمین سالگرد پیروزی نهضت شکوهمند انقلاب اسلامی دعوت کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هر دو دهه فاطمیه و دهه فجر انقلاب اسلامی، نقش سازنده و پیشبرنده برای رسیدن به قله‌های آرمانی و تکامل بشری دارد. گرچه یکی حزن انگیز و یادآور رنج‌ها و مظلومیت‌های حضرت فاطمه زهرا سلام الله علی‌ها و ناله‌های عرشیان و سوخته دلان زمین در غم شهادت آن بانوی گرامی است؛ و دیگری فرح بخش و یادآور روز‌های نورانی و منتهی به یوم الله ۲۲ بهمن ۵۷ و پیروزی انقلاب اسلامی؛ لکن هر دو دارای یک مبدأ و مقصد می‌باشند. انقلاب اسلامی با ماهیت دینی، رویکردی جز احیای ارزش‌های مکتب فاطمی ندارد. پیروزی انقلاب اسلامی به‌عنوان یکی از افتخارات و سند عزتمندی و شجاعت ملت بزرگ این سرزمین با یکپارچگی و وحدت کلمه، حقیقت‌خواهی و ظلم‌ستیزی به دست آمد و امروز سرمشق و الگویی بی‌بدیل برای ملت‌های آزادی‌خواه شده است.

این نهضت شکوهمند و الهی که زمینه‌ساز بیداری و آزادی‌خواهی ملت‌های مظلوم و تحت ستم استکبار جهانی به سرکردگی امریکای ستمگر را فراهم نموده است امروز در مسیر عزت و اقتدار و به‌سرعت وصف‌ناشدنی به تحقق سمت اهداف و آرمان‌های حیات‌بخش خود به‌پیش می‌رود و شعله‌های امیدواری را در دل ستمدیدگان جهان همواره روشن نگه‌داشته است.

بی‌تردید انقلاب اسلامی ایران برای رسیدن به این پیروزی، آزمایش‌های سخت و مراحل دشواری را گذرانده است و امروز حفظ و نگهداری و استمرار آن به‌مراتب مشکل‌تر بوده و نیاز به شناخت، هوشیاری، مقاومت و تلاش و همت بیشتری دارد.

و اینک در سی و نهمین سالگرد پیروزی این نهضت الهی و شجره ریشه‌دار که به زعامت پیامبرگونه بنیان‌گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، جان‌فشانی فرزندان برومند میهن اسلامی و پرچم‌داری حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) پیش‌قراول مبارزه با نظام سلطه محسوب می‌شود می‌طلبد تا اقشار مختلف جامعه امروز و به‌ویژه جوانان و نوجوانان آینده‌ساز مملکت در جهت نیل به اهداف و آرمان‌های ارزشمند آن کوشا بوده و تا اتصال به حکومت جهانی حضرت ولیعصر (عج) با تمام توان و اقتدار صیانت از نظام اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون از عموم مردم ولایت مدار و بخصوص جامعه دانشگاهی پیام نور دعوت می نماید تا با شرکت فعال و پرشور در آیین‌های گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر اعلام وفاداری و اعتقاد عمیق خود با این نهضت الهی را به نمایش بگذارند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر